Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej

Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej - Zdjecie Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej - Zdjecie Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej - Zdjecie Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej - Zdjecie Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej - Zdjecie Lodowisko/boiska do piłki siatkowej plażowej - Zdjecie
Poprzedni Slajd - Zdjecie Następny Slajd - Zdjecie

Dla wszystkich spragnionych wrażeń i miłośników jazdy na łyżwach oraz gry w siatkówkę plażową w Będzinie przygotowano nie lada atrakcję.

Teraz każdy, kto chce spróbować swoich sił na lodowisku może korzystać z obiektu mieszczącego się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 4.
 
Do dyspozycji łyżwiarzy poza upragnioną powierzchnią do jazdy oddano także wypożyczalnię sprzętu.

Dla dzieci dodatkową atrakcją jest sprzęt do nauki jazdy na łyżwach tzw. pingwinki zakupione z myślą o najmłodszych użytkownikach lodowiska, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodzie.


Po zakończeniu zimowego sezonu lodowisko zamienia się w dwa pełnowymiarowe boiska do piłki siatkowej plażowej wraz z trybuną. Boiska są ogólnodostępne.


A+ A- Kontrast
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam