Nowa sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 1

Nowa sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 1 - Zdjecie Nowa sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 1 - Zdjecie Nowa sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 1 - Zdjecie
Poprzedni Slajd - Zdjecie Następny Slajd - Zdjecie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej mają nową salę gimnastyczną. Jest to nowoczesny obiekt, w którym zajęcia wychowania fizycznego będą mogły odbywać się w komfortowych warunkach.

Prace obejmowały rozbiórkę poprzedniego obiektu oraz montaż m.in. konstrukcji dachowej, parapetów, stolarki okiennej, posadzek, podwieszanych sufitów i udogodnień dla niepełnosprawnych, wykonanie schodów zewnętrznych oraz malowanie ścian i elewacji.

Otwarcia sali, poprzez symboliczne przecięcie wstęgi, dokonali sami uczniowie. Podczas uroczystości zaprezentowane zostały występy artystyczne i sportowe, któych motywem przewodnim było hasło „Sport to najpiękniejsza choroba i najzdrowsze uzależnienie”.

Nowa sala wyposażona jest m.in. w elektroniczną tablicę, nowoczesny parkiet i system wentylacji, kosze, drabinki oraz bramki do gry w piłkę nożną halową i piłkę ręczną.

Nie zapomniano również o szatniach, windzie dla niepełnosprawnych i trybunie dla widzów, która znajduje się na balkonie.

To kolejna inwestycja w naszym mieście, która służyć będzie poprawie kondycji fizycznej oraz stworzy możliwość rozwijania sportowych pasji nie tylko uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, ale i całej lokalnej społeczności.


A+ A- Kontrast
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam