Mikołajki

Mikołajki - Zdjecie Mikołajki - Zdjecie Mikołajki - Zdjecie Mikołajki - Zdjecie Mikołajki - Zdjecie Mikołajki - Zdjecie
Poprzedni Slajd Następny Slajd

Na najmłodszych czeka wiele niespodzianek i atrakcji. Na scenie dzieci zabawiają bajkowe postacie, które wciągają je do szalonej zabawy, przeprowadzają konkursy z nagrodami i śpiewają piosenki. Najmłodszych odwiedza też Święty Mikołaj, który każdemu dziecku wręcza słodki prezent. Zasiada na wspaniałym tronie, aby można było zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Imprezie towarzyszy finał konkursu plastycznego, podczas którego wręczane są nagrody jego laureatom. Cieszy się on niesamowitym powodzeniem wśród młodych artystów – co roku wpływa kilkaset prac plastycznych wykonanych najróżniejszymi technikami.

Dodatkową atrakcją jest kiermasz świątecznych wyrobów.  Na rozstawionych kramach można zakupić piękne, własnoręcznie robione ozdoby choinkowe, bombki, pierniki, stroiki czy serwetki. Wystawcami są m.in. placówki oświatowe z terenu naszego miasta.


A+ A- Kontrast
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam